Існують занепокоєння, що камери цих повністю електричних автомобілів можуть записувати конфіденційну інформацію в комуністичній країні.

"Tesla China - це компанія, яка базується тут і повинна дотримуватися всіх китайських законів і норм", - сказала Мейс Грейс Тао, керівник відділу комунікацій та урядових справ Тесла в Народній Республіці. Вона додала, що будь-яка інформація, зібрана в країні, буде добре захищена. "Китайські дані будуть зберігатися в Китаї".

Ця новина з'являється після заборони Тесла в китайських військових об'єктах у березні через занепокоєння щодо збору даних, хоча автовиробник заявив, що вбудовані камери його автомобілів відключені за межами Північної Америки. Tesla не працює з відділом зв’язків з громадськістю, щоб надсилати запити на коментарі.

Китай є надзвичайно важливим ринком для Tesla, насправді, практично для кожного виробника автомобілів. Працювати в найбільш густонаселеній країні на Землі, середній клас, яка, за оцінками, складає близько 400 мільйонів людей, або більше, ніж усе населення США, є обов'язковим для будь-якої автомобільної компанії зі світовими амбіціями. Але чи це Китай, Чилі, Канада чи Камерун, генеральний директор Tesla Ілон Маск не має іншого вибору, як грати за місцевими правилами, щоб продати свої машини.