Цього року ці відносини підійшли до кінця. Неясно, які відносини з брендами будуть наступними і чи будуть вони, але це означає, що є декілька Фордів, які більше не будуть частиною стайні водія. Але вони могли б бути твоєї частиною.

Два доступних для продажу авто - справжні зірки Gymkhana, справжні машини, представлені в 3, 6, 8 і Terrakhana - обидва Ford Fiesta ST. "GYM3" - це FiST 2011 випуску, побудований Olsbergs MSE, який розвиває потужність в 600 кінських сил від 1,6-літрового двигуна EcoBoost і оснащується 6-ступінчастою секвентальною коробкою передач MakTrak. Був першим Фордом, який знявся у фільмі Block Gymkhana - раніше він використовував Subaru - і знімався у Франції на старому «автодромі». Неясно, чи є у транспортного засобу будь-які поточні потреби, і його запитувана ціна за запитом.

RX43 - це FiST 2013 року, який знявся в трьох фільмах, а також брав участь в змаганнях Global Rallycross, забезпечивши Блоку його першу перемогу в цій серії. Розроблений M-Sport, розвиває потужність 600 к.с. і крутний момент 650 Нм і здатний розігнатися до 100 км / год всього за 2,0 секунди. Збірка інтенсивна, якою має бути ралійна збірка вищого класу, включаючи послідовну коробку передач, задній диференціал для змагань і підвіску для гонок. Знову ж ціна договірна.

І нарешті, RS200. Схоже, його рання історія трохи загадкова, по крайній мірі, згідно із заявою продавця, тому для тих, хто шукає записи і походження, ймовірно, буде потрібно більш ретельне розслідування, перш ніж переплачувати запитувану ціну в 550 000 доларів. Але стверджується, що це законна версія відомого (але не щасливого) автомобіля RS200 Group B, який приймав участь в одній з фатальних аварій, які назавжди закінчили серію. Ця дорожня версія, імовірно модернізована до специфікації Evo і відповідна для заявлених 700 л.с. на бензиновому насосі, перш ніж Кен Блок придбав її і розпочав роботи з неї модифікації на свій смак.

Нестандартний інтер'єр, оброблений чимось на зразок алькантари, доповнює гоночні ковші Recaro і матову чорну обгортку. Шини Toyo Proxes R888R забезпечують зчеплення. Звичайно, він теж повнопривідний. Можливо, в це важко повірити, але продавець стверджує, що Кен Блок їздив на ньому економно в гарну погоду. Також незрозуміло, чому Блок продає те, що він раніше назвав «автомобілем своєї мрії», але це дійсно дає можливість комусь зловити законну групу B з унікальною історією.

Всі автомобілі Блоку знаходяться в Понтіак, штат Мічиган, в LBI Limited.