«Підштовхуючи себе, щоб створити повністю клімат-нейтральне авто, ми змушені дістатися до того, що можливо сьогодні. Нам доведеться брати під сумнів все, інновації та подивитися на експоненціальні технології, які ми проектуємо з нуля».

Ще не ясно, що саме Polestar робитиме для досягнення своєї мети, але компанія говорить, що проект називається POLESTAR 0 - матиме фундаментальний вплив на те, як його автомобілі побудовані. Фірма також буде працювати з постачальниками і ритейлерами, щоб усунути CO2 зі своїх операцій.

«Ми електричні, тому нам не потрібно турбуватися про двигуни згоряння, виробляючи токсичні викиди - але це не означає, що наша робота зроблена», - сказав глава Polestar Фредрік Кларен. «Відтепер ми будемо працювати, щоб викорінити всі викиди, що виходять в результаті виробництва. Зараз це історичний і захоплюючий час для виробників автомобілів, можливість захопити момент, робити краще і наважитися побудувати мрію»

Polestar стверджує, що це вже встановлено на роботу, з кліматичними цілями, що утворюють частину своєї бонусної схеми співробітників.

Шведська фірма також говорить, що вона опублікувала «декларації стійкості», аналогічні тим, які використовуються в продуктах харчування і поширенних галузях, починаючи з POLESTAR 2 і в кінцевому підсумку включаючи всю свою лінійку. Вони зроблять очистку вуглецевого сліду автомобіля, а також будь-які «простежувані матеріали ризику», які використовуються в його виробництві. Більш детальна інформація буде включена згодом.

«Споживачі - це величезна рушійна сила аби зрушити стійку економіку», - сказав Інгенлат. «Вони повинні надати правильні інструменти для прийняття поінформованих і етичних рішень. Це робить все дуже ясно. Сьогодні Polestar 2 залишає заводські ворота з вуглецевим слідом. У 2030 році ми хочемо представити автомобіль який зможе це обійти.

Вслід за новою тенденцією в автомобільній промисловості, виробники прагнуть продемонструвати, що їх електромобілі роблять більше, ніж просто бойові викиди в трубу. У минулому році Volkswagen стверджував, що виробництво нового хетчбека ID 3 буде повністю нейтральним до вуглецю.