Ми знаємо, що останнім часом Tesla роздумує над своїми планами щодо розширення: три роки тому він подав заявку на спробу побудувати ретро-подібний drive-in, який заряджає ваш автомобіль, подаючи вам гамбургери в Санта-Моніці. Це ніколи не вдалося здійснити, але виробник електромобілів нещодавно подав заявку, щоб спробувати подібне. Однак ця потенційна угода на ранчо Гарріс відокремлює, оскільки вона може стати найбільшим у світі майданчиком для зарядки.

У плані чітко зазначено його мету для "встановлення обладнання для зарядки електромобілів". В даний час в цьому місці знаходиться 13 нагнітачів, які, ймовірно, отримують значну кількість використання, враховуючи своє розташування посередині міждержавної автомагістралі 5 між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско.

Сам ресторан минулого тижня опублікував заявку на подання заяви, описуючи її як найбільший у світі майданчик для підзарядки.

Сто нагнітачів (або навіть більше) справді були б найбільшим сайтом у світі. Нинішнім лідером за обсягом зарядного пристрою є 72 кіоски в Шанхаї, причому найбільший в США знаходиться поруч із ранчо Харріса у Файрбозі, де їх 56, і працює з минулого року.

Драйв звернувся до ранчо Гарріса, щоб перевірити число, але ми ще не почули відповіді, тому ми не можемо точно сказати вам, чи балотуються вони на 100 власників Tesla на своїй автостоянці, але це не та річ, на якій треба брехати.

Трохи дивним фактом є те, що Гарріс Ранч - найбільший виробник яловичини в Каліфорнії, а це означає, що він може в значній мірі компенсувати всі викиди, які він економить від зарядки автомобілів через, гм, коров’ячі гази. Але бажання розширити свою роботу з станціями підзарядки настільки масово показує, що є щось вигідне, коли люди заїжджають, щоб зарядити.

Не бажаючи переписувати сюжет фільму «Автомобілі», можливо, такі сайти, що заряджають електромобілі, можуть стати відродженням для певної придорожньої концепції Америки?