Mercedes-Benz EQB

Тизер не дає багато, але він дає нам досить хороший силует. Принаймні для нас це досить добре, щоб побачити, що, як і його двоюрідний брат EQA, він буде отриманий з газового класу GLB-класу. Він має ті ж злегка квадратні форми та пропорції, що і GLB, але з новою передньою панеллю, яка відповідає іншим моделям EQ. Ми очікуємо, що задня панель також буде трохи підправлена, ймовірно, з задньою фарою на всю ширину. Також, як і GLB, EQB матиме три ряди сидінь.

Подібно до того, як GLA та GLB поділяють силові агрегати та базу, ми очікуємо, що EQA та EQB також зроблять це. Це означатиме єдиний двигун, який спочатку відправляє 188 кінських сил і 277 фунтів-футів крутного моменту на передні колеса. Забезпечення енергією, швидше за все, буде акумуляторною батареєю потужністю 66,5 кВт-год, що відповідає радіусу дії 264 милі в циклі WLTP. Компанія Mercedes заявила, що згодом запропонує двомоторний повнопривідний силовий агрегат потужністю 268 кінських сил та акумуляторну батарею з діапазоном 310 миль для EQA, яка також, ймовірно, буде пропонуватися на EQB.

EQB буде опублікований цієї неділі о 9:30 ранку. На відміну від EQA, Mercedes вже вирішив, що EQB буде пропонуватися в США. Він надійде у продаж у 2022 році, а Китай та Європа отримають його пізніше цього року.