Fiat 500 Hey Google Edition 2021

Останнє диво-колаборації про який оголосив бренд - це Fiat 500 Hey Google Edition 2021 року. Вірно, тепер ви можете придбати Fiat 500 під брендом Google, якщо живете в Європі, але які приємні, милі штрихи дизайну на тему пошукових систем в ньому є?

Чесно кажучи, не так вже й багато. У нього чорний дах і кришки дзеркал, 15-дюймові колеса і срібляста приладова панель. Він доступний в кольорах Gelato White, Pastel Grey, Vesuvius Black, Pompeii Grey і Blue Italia. У нього також є кілька наклейок на стійці в корпоративних кольорах Google, а також сидіння з тим же мотивом, а також вишивка «Привіт, Google».

Важливим моментом в Hey Google 500 (а також L і X) є інтеграція Mopar Connect Services з Google Assistant. Разом вони дозволяють використовувати природну мову для взаємодії з вашим автомобілем і віддаленної взаємодії з пристроями розумного будинку, підключеними до вашого профілю.

Щоб допомогти запустити розумний будинок, кожен Hey Google 500 буде включати в себе Nest Hub з листом, в якому розповідається, як налаштувати все для спільної роботи.

Ми не зовсім впевнені, коли буде доступний 500 Hey Google, або скільки Fiat буде за нього стягувати, але ми зв'язалися з представниками Fiat, щоб дізнатися. На жаль, ми не отримали відповіді вчасно для публікації.