Ford Mustang Mach-E

У середу CarsDirect вперше повідомив, що Blue Oval надає знижку в 5000 доларів спеціально для покупців у Нью-Джерсі. Чому? Оскільки державні заохочення закінчились для придбання електромобіля на місцевому рівні, тож Ford переконується, що покупці все ще тримають гроші в кишені.

Зокрема, державна програма Charge Up New Jersey закінчилася, тоді як деякі власники, що базуються в штаті, все ще чекають на доставку свого Mustang Mach-E. Форд сказав Roadshow у своїй заяві: "Як частина нашого зобов'язання поводитися з клієнтами як з родиною, ми надаємо 5000 доларів приблизно 125 клієнтам, які не отримали своїх Mustang Mach-Es до того, як пройшов строк заохочення штату Нью-Джерсі". Зауважимо, це не новий стимул, яким можуть скористатися покупці - просто щось зробити, щоб попередні покупці терпляче чекали свого EV.

На сьогоднішній день Mach-E виявився популярним, але ранні приклади дають їх власникам деякі проблеми.

Державне заохочення, в поєднанні з федеральним податковим кредитом у розмірі 7500 доларів, робить Ford Mach-E значно доступнішим для пересічного покупця, тому приємно спостерігати, як компанія активізується. Останнє, що потрібно автовиробнику, - це засмучена група власників, яка оточує його перший EV на масовому ринку. І це відбувається не вперше.

Раніше Ford надав стимул повернення готівки в 1000 доларів, щоб вибачитися за постійні затримки виробництва, пов'язані з електромобілем. Він також роздав безкоштовні ваучери на зарядку майбутнім власникам.