електричний Silverado

GM раніше говорив, що пікап і круїзне походження Hummer також буде побудоване на заводському нулі. Пікап Hummer повинен почати випускатися з заводу в цьому році.

GM заявив, що він планує відправити більше 1 мільйона електромобілів по всьому світу на 2025 рік та має намір заробити лідерство на ринку в Північній Америці, додавши, що за допомогою ULTIUL платформи компанії, інструменти і технології віртуальної розробки, GM скоротили час розвитку автомобіля по відношенню до майже 50 відсотків - "26 місяців"

Рейс сказав, що "всі популярні покупці Chevy Hevy», люблять Silverado - і ставлять його в електричний пікап, яким будуть насолоджуватися роздрібні і комерційні клієнти.

У січні 2020 року GM заявив, що інвестував в свій завод 2,2 млрд. дол.США, щоб виробити кілька електричних вантажівок і позашляховиків. GM перейменовав завод в "Factory Zero" декільками місяцями раніше, щоб відобразити важливість заводу в просуванні бачення GM в майбутньому з нульовими викидами і нульовими заторами.

General Motors внесла кілька оголошень про свої цілі електричного майбутнього нульового викиду, включаючи модульну систему і гнучку платформу EV, що живиться власними батареями ULTIUM. Компанія заявила, що вона здійснила вклад понад 27 мільярдів доларів в розвиток продуктів EV і автономної продукції, в тому числі 7 мільярдів доларів в 2021 році. GM планує запустити 30 електромобілів по всьому світу до кінця 2025 року, з більш ніж двома третинами, доступними в Північній Америці. Компанія каже, що між Cadillac, GMC, Chevrolet і Buick GM буде мати EV на всіх цінових точках. Chevrolet нещодавно оголосив, що його EUV і BOLT EV, обидва очікують в дилерських центрах цього літа.

У січні 2021 року GM презентував Brightdrop, новий бізнес, спрямований на електропостачання і поліпшення доставки товарів і послуг, пропонуючи екосистему електричних продуктів, програмне забезпечення та послуги, метою яких допомогти «забезпечити доставку».

В 2019 році GM оголосив про утворення спільного підприємства з LG для масового віробництва акумуляторів в Лордстауне, Огайо, для майбутніх електрокарів. За словами GM, на будівництво пішло 2,3 млрд.дол.США.